Інтернет магазин домофонів

Купити домофон у Києві та Україні.
Установка систем контролю доступу, відеоспостереження та відеодомофонів.
З 2009 року на ринку систем безпеки!

НАШ МАГАЗИН

ПОПУЛЯРНІ ТОВАРИ

Розпродаж!
Розпродаж!
Розпродаж!
ВЕСЬ КАТАЛОГ

У нас ви можете придбати домофони, відеодомофони та системи контролю доступу!

Домофони та відеодомофони є важливим елементом сучасного життя. Незалежно від різних конфігурацій та різновидів, основні функції домофону: обмеження доступу до приміщення сторонніх осіб; забезпечення безпеки.

Наявність домофону чи відеодомофону дозволить ухвалити рішення, відчиняти чи ні двері відвідувачеві, з’ясувати причину, через яку він хоче потрапити до приміщення.

Удосконалення моделей розширює функції та дозволяє контролювати безпеку будинку, перебуваючи далеко від нього.

Принцип роботи домофону

Існує кілька варіантів домофонів. Загальний принцип їхньої роботи наступний. Система складається із двох частин.
Перша частина – це панель виклику. Її встановлюють на вхідних дверях. Вона з’єднується із дверним замком.
Друга частина – це елемент, що знаходиться усередині приміщення. Він є приймачем вхідного сигналу. Відвідувач натискає кнопку дзвінка, і власник будинку отримує зв’язок із відвідувачем. Вона може бути лише аудіо чи відео. Поспілкувавшись із відвідувачем, власник житлового приміщення або секретар офісу відчиняє вхідні двері шляхом натискання кнопки.

Різновиди домофонів

Якщо потрібно керувати кількома вхідними дверима, що знаходяться в одному будинку, використовуються одноабонентські моделі. Внутрішній елемент домофону зміцнюється на посту чергового та з’єднується з усіма вхідними дверима будівлі.
У багатоквартирних будинках установлюють багатоабонентські пристрої. З’єднання з необхідною квартирою здійснюється шляхом набору цифр конфігурації.

Переваги відеодомофону

Відеодомофон має ряд переваг, що компенсують його вищу ціну, порівняно з аудіодомофоном. Найвищий рівень безпеки – одна з головних переваг. Якщо відвідувача видно на екрані, вже немає занепокоєння, що якась небажана людина видає себе за листоношу або електрику.
Корисними функціями таких популярних пристроїв може стати можливість сповіщення мобільного телефону про спроби проникнення до будинку. Для власників, які часто бувають у від’їзді, ця функція просто необхідна. А запис інформації з відеокамер покаже, хто та коли підходив до дверей.
БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ