Відображаються усі з 12 результатів

Переговорні пристрої – необхідна річ для домашнього використання, спілкування на підприємстві та в офісі компанії. Вони дозволяють зв’язуватись з іншими абонентами або керівником для вирішення необхідних завдань.

Класифікація переговорних пристроїв

Многоканальные, в отличие от одноканальных, позволяют связываться нескольким пользователям. Одноканальные устройства работают по типу Р2Р – «точка-точка». Различают также дуплексные и симплексные переговорные устройства. Во втором варианте ответить пользователю, связавшемуся с вами, можно только после нажатия специальной кнопки. В дуплексных можно слушать и говорить одновременно.

Также есть полудуплексные устройства, которые используют лишь один канал. На одном канале можно только передавать или получать информацию.

Особенности переговорных устройств

Для роботи переговорного пристрою потрібно підключити його до стандартної електромережі 220 без використання додаткових кабелів. У більшості моделей немає виносних мікрофонів, тому вони сприймають мову людини далеко від джерела (на відстані 1.5 м). Конструкція оснащується динаміком-мікрофоном та кнопкою виклику.

Активні блоки пристроїв зручні у використанні, адже можуть встановлюватись горизонтально та вертикально. Прикріплюються до поверхні за допомогою  саморізів  або спеціального складу, що клеїться. Конструкція міцна і часто йде із захистом від вандалізму, через що її не розкрити без спеціального інструменту. Також корпус виготовляється із пластику.

У пасивному блоці більшості моделей немає мікросхем, що робить його надійним навіть при експлуатації в агресивному середовищі:

  • Різкі перепади вологості;
  • Різкі перепади температури;
  • Сіль середня;
  • Кислотосодержащее  середовище.

Переваги

Надійні конструкції підходять для експлуатації в автомобілях або суднах та екстремальних умовах. При використанні електромагнітних середовищ, таких як кабінети рентгеноскопії, томографії або біля випромінювачів, не піддається впливу перешкод.

Переговорний пристрій – універсальний апарат, який широко використовується практично в кожному виді діяльності. Має високу надійність і вражає своїми характеристиками. Великий перелік моделей дозволяє вибрати пристрій індивідуально для певних видів діяльності. Немає такого завдання, з яким би не впорався переговорний пристрій. Потрібно лише вибрати мету, придбати апарат і  налаштувати  зв’язок (директорський, диспетчерський, оперативний, прямий або інший), використовуючи пульт.