Показано один результат


Види камер спостереження

Покупець, який вирішив придбати систему відеоспостереження, стикається з безліччю незрозумілих питань: яку камеру відеоспостереження вибрати, які характеристики і що означають, чи коректно працюватиме вона в приміщення чи поза ним. Безпека у будинках, офісах сьогодні стала невід'ємною частиною життя. Встановивши камеру відеоспостереження, ви почуватиметеся під захистом. Складні системи спостереження складаються із сотень камер, моніторів, телебачення. Найпростіший аматорський варіант представляє одну камеру та один провід живлення. За допомогою Wi-Fi сигнал подається на домашній роутер. Для спостереження потрібні смартфони, ноутбук чи ПК. Для початку варто визначитися з місцем встановлення системи відеоспостереження:
  • Внутрішня система спостереження встановлюються у приміщенні, яка не призначена для використання на відкритому повітрі. При цьому вона може бути досить міцною, захищеною від ударів та механічних впливів пилу та бруду. Такі камери краще вписуються в інтер'єр і можуть бути непомітними.
  • Камери зовнішнього спостереження добре переносять будь-які погодні умови, екстремальні температури, пошкодження від бруду та пилу. Усередині корпусу розміщені спеціальні механізми обігріву та охолодження. Будь-яка зовнішня камера може працювати всередині приміщення, але вона має великі розміри.
Те, що камери недешеве задоволення, є сьогодні скоріше оманою. З кожним роком цей вид пристроїв дешевшає та вдосконалюється. Різні види апаратів відрізняються за ціною, залежно від характеристик.

Сучасний ринок представлений різними типами камер:

  • Аналогові (TVL);
  • IP відеокамера, що підключається до будь-якого комп'ютера;
  • Бездротові системи спостереження;
  • HD камера – аналог високої роздільної здатності.
Дані види камер мають відмінності в технічних характеристиках: роздільна здатність зображення, система підключення, кут огляду, наближення об'єктів, чіткість зйомки вночі.

Бездротові камери спостереження

Ця система не передбачає використання Ethernet кабелю, тому вважається бездротовою. Від самої камери відходить шнур, куди може вставлятися блок живлення і шнур передачі даних, що все-таки забезпечує подачу сигналів у проводовому режимі. Для використання камери в бездротовому режимі приєднується антена. Основним її недоліком є ​​нестача потужності. Літієва батарея не може забезпечити камеру зарядом, а камера не зможе працювати тривалий час. Для безперебійної роботи камери рекомендується знайти систему із потужним Wi-Fi роутером. Дальність сигналу до 200 метрів, але робота досить стабільна і надійна.

IP камери

Ідеально підходять для дому, дешевий та максимальний універсальний пристрій, один з найпросунутіших видів обладнання. Мережева камера легко впишеться в будь-який інтер'єр і доповнить його. Сигнал подається кабелем Ethernet. Головна перевага IP камери перед аналоговою - використання системи POE, яка дозволяє передавати сигнал і живлення по одному кабелю. IP камери працюють без реєстратора, фрагментний запис дозволяє заощаджувати дисковий простір. Камера записує режим реального часу. Відеоархіви відправляються на віддалений сервер до «хмари», що є ще однією перевагою камери.