Типи електронних ключів

Типы электронных ключей

Ключі для домофону  «Даллас» (Dallas)

ключ для домофону Даллас

широко використовуються сьогодні як відкриваючий елемент у складі однойменних домофонних систем. Насамперед, домофонні системи Даллас славляться двома чудовими якостями: високою стійкістю до впливів зовнішнього середовища та відмінного поєднання відношення якість/ціна. Завдяки цьому, на сьогоднішній день у Києві використовується кілька моделей даних домофонних систем. Фотографія однієї з них – найпопулярніша, представлена ​​нами ліворуч на фотографії.

Ключі для домофону “Даллас” (Dallas) зобов’язані своєю появою на світ американської компанії Dallas Semiconductor, яка створила свого часу винесену з комп’ютера енергонезалежну пам’ять, відому сьогодні під товарним знаком “Touch Memory”. У перекладі з англійської “touch” перекладається як “доторкнися”, а “memory” – “пам’ять”. Створене компанією покоління магнітних ключів отримало абревіатуру – серія DS199х. Випущені 1991 року перші електронні ключі зовні виглядали як звичайні дискові батарейки, що мають усередині корпусу мікросхему з унікальною для кожного ключа двійковою 48-розрядною кодовою комбінацією. Зчитувалася ця кодова комбінація при дотику металевого корпусу ключа та спеціального електронного пристрою – зчитувача. Ключі для домофону «Даллас» виконуються за стандартною схемою «пігулки», усередині міцного корпусу якої розташована мікросхема-ПЗП. Електронні ключі на основі заготовок RW1990 відрізняються високою надійністю, зносостійкістю та стійкістю до агресивних середовищ. Корпус домофонних ключів виготовляється з високоякісного металу, розрахованого на 1 млн. дотиків до магнітного зчитувача.

____________________________________________________________________________________________________________________________

Ключи для домофона «Визит» ( Vizit ).

ключ для домофону Візит

Ключі домофону «Візит» ( Vizit ) призначені для роботи з оригінальною домофонною системою, яку можна по праву назвати ветераном домофонного ринку. Перші домофони однойменної системи були розроблені та випускалися ще за часів СРСР на закритому заводі в Донецьку. Після розвалу Радянського Союзу їх виробництво було перенесено до Росії, конструкції домофонів, що випускаються, постійно допрацьовувалися і вдосконалювалися.

Сьогодні домофонна система “Візит” (Vizit) одна з найбільш популярних марок не тільки в Росії, але і в багатьох країнах СНД. При всьому різноманітті різних моделей системи її незаперечною перевагою є приголомшлива надійність домофонів, що випускаються, і їх цінова доступність. Крім того, виробники забезпечують хороший експлуатаційний сервіс вже встановлених виробів, постійно покращуючи їх характеристики. На фотографії зліва зображена одна з найпопулярніших на сьогодні їх домофонних моделей, яка використовує у своїй конструкції два магнітні зчитувачі: одна – під контактний та друга – під безконтактний електронні ключі.

Домофонні ключі «Візит» (Vizit) – одні з найменш вибагливих електронних ключів. Адаптовані під суворі умови експлуатації, вони мають достатній запас механічної міцності, необхідну стійкість до впливу агресивних середовищ і розраховані на широкий діапазон атмосферних температур. Дублікати ключів виконуються на основі заготовки RW1990 – для контактних ключів та стандартної заготовки RFID – для безконтактного варіанта.

____________________________________________________________________________________________________________________________

Ключи для домофона «Метаком» ( Metakom ).

ключ для домофону Метаком

Ключі для домофону “Метаком” (Metakom) розроблені відомою російською компанією “Метаком” і призначені для роботи з її власною домофонною системою. Всі розробки компанії вийшли з надр особистих лабораторій, тому повністю враховують вимоги нашої специфіки: простота конструкції, дешевизна, ремонтопридатність, суворі умови експлуатації, антивандальний корпус.

Незважаючи на зовнішню непоказність у порівнянні зі своїми закордонними аналогами, домофонна система «Метаком» отримала в Україні достатнє застосування та вдячність. Зліва на сторінці розміщено зображення найпоширенішої моделі домофону «Метаком» у Києві. Незалежно від року випуску та конкретної моделі всі системи обмеження допуску працюють на базі власних комплектуючих з оригінальними електронними ключами. Особливості конструкції дозволяють не лише знизити до мінімуму показники напрацювання на відмову системи, а й забезпечують одну з найдешевших серед домофонів експлуатацій. При цьому споживчі якості електронного пристрою залишаються на висоті.

Домофонні ключі «Метаком» мають одну з найкращих у своєму сегменті надійності. Магнітні ключі досить стійкі до вібрацій та несильних ударів, не піддаються впливу випромінювання електромагнітних полів, а робочий діапазон їх температур лежить у межах від -40°С до +75°С. Як правило, найкращий результат при виготовленні електронних ключів Metakom досягається при використанні заготовок RW1990.

___________________________________________________________________________________________________________________________

 

лючи для домофона «Цифрал» ( Cyfral ).

ключ для домофона Цифрал

Незважаючи на свою відносно дорогу вартість, ключі для домофону “Цифрал” (Cyfral) вигідно відрізняються високим ступенем секретності та стійкості до злому. На розміщених тут фотографіях показані найпоширеніші в Києві моделі домофонної системи «Цифрал» (Cyfral). На першій фотографії зображено зовнішній вигляд передньої панелі однієї з найперших встановлених у Києві домофонних систем. Цією моделлю «Цифрала» обладналися київські будинки, починаючи з 1996 року.

На фотографії зліва зображена одна з останніх моделей домофонної системи «Цифрал». Виробники як змогли покращили її елементну базу, збільшили надійність системи, зробили зовнішній блок (блок виклику) компактнішим, змінили його зовнішній вигляд. В цілому ж, функціональність та споживчі якості системи обмеження та контролю доступу практично не змінилися. Як і всі попередні моделі, вона залишається еталоном надійності, високої якості та ремонтопридатності всіх вузлів та елементів системи. Незалежно від моделі домофонної системи, ключі для всіх домофонів «Цифрал» виготовляються на одній елементній базі та за єдиними стандартами. Що гарантує споживачеві безперебійну роботу електронних ключів, незалежно від модифікації та варіацій її елементів.

Ключі для домофону «Цифрал» завжди виконуються у вигляді «таблетки», при цьому надійність роботи магнітних ключів залежить від якості використовуваних заготовок. Як показала практика, найкраща якість домофонних ключів виходить під час використання електронного чіпа на базі TM-01 та RW2007. Крім ідеальної передачі магнітного коду, ці заготовки відрізняються ще й підвищеною довговічністю.

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

Ключи для домофона RFID ( бесконтактные прокси-ключи ).

ключ для домофона FRFIDКлючі для домофону RFID або інакше безконтактні проксі-ключі набули останнім часом досить широкого поширення. Своєю оригінальною назвою електронні пристрої завдячують англійській мові, оскільки RFID – скорочена назва за першими літерами від Radio Frequency Identification (радіочастотна ідентифікація). Як видно з назви, в основу роботи проксі-ключів покладено принцип роботи радіо: безконтактний електронний зчитувач обмінюється інформацією з магнітними ключами (з міткою RFID) за допомогою радіосигналу. У цьому RFID антени встановлюються, як у самому зчитувачі, і у ключах. Даний тип електронних ключів зазвичай використовується для ідентифікації відвідувачів в умовах високого пропускного трафіку: багатоквартирних будинках, готелях, офісних приміщеннях.

Майже всі сучасні виробники домофонних систем передбачають можливість роботи з проксі-ключами. На сьогоднішній день найпоширеніші серед них – домофони «Візит» (Vizit). Зовнішній вигляд найпопулярніших безконтактних ключів представлений зліва на фотографіях. Ключі RFID, як і свої брати, не мають у своєму складі вбудованого джерела живлення. Вони працюють за рахунок електричного струму, індукованого в їхній антені електромагнітним сигналом від електронного зчитувача. Потужності отриманого електричного струму достатньо для роботи їх мікросхеми, що забезпечує передачу зчитувачу сигналу у відповідь. Завдяки цьому RFID-ключі мають практично необмежений термін служби, їх розміри компактні, а вартість невисока.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *